[email protected]

+420 602 118 299

LEVNÉ VYTÁPĚNÍ PRO VÝROBNÍ HALY

Zefektivněte vytápění vaší výrobní haly a minimalizujte tak náklady spojené s vytápěním.

LEVNÉ VYTÁPĚNÍ PRO SPOLEČNOSTI

Snižte náklady spojené s vytápěním pro veškeré firemní objekty.

LEVNÉ VYTÁPĚNÍ PRO DOMY

Nabízíme jak řešení úsporného vytápění pro rodinné domy, tak i pro větší objekty nebo bytové domy.

S NÁMI MŮŽETE TOPIT TÉMĚR ZADARMO!

UŠETŘETE AŽ 30% NÁKLADŮ OPROTI JINÝM DRUHŮM VYTÁPĚNÍ.

Naše hořáky v kombinaci s kotli Viessmann dosahují nízkou spotřebu a skvělou účinnost až 96%! Ušetřete za pomocí našeho certifikovaného hořáku na topný olej.

Hořák na certifikované palivo jde namontovat do každého kotle na tuhá paliva - spaluje všechny topné oleje. Topíte téměř zadarmo. Nabízí výkon 24-59kW, který se dá dále regulovat. Hořák funguje v automatickém režimu, plamen hlídá fotobuňka. Jedná se o profesionální výrobek. Součástí hořáku je provozní nádoba na 100l s čerpadlem, které si ovládá hořák sám.

Nízká spotřeba energie a nízká hlučnost

Nízká spotřeba energie a nízká hlučnost

Vysoce kvalitní palivo

Vysoce kvalitní palivo

Stabilní plamen

Stabilní plamen

Velká výhřevnost

Velká výhřevnost

Šetrný k přírodě

Šetrný k přírodě

Plně automatické

Plně automatické

Jednoduchá instalace

Jednoduchá instalace

Jednoduchá údržba

Jednoduchá údržba

S NAŠIMI HOŘÁKY V KOMBINACÍ S KOTLI VIESSMANN POSKYTUJÍ SKVĚLOU SPOTŘEBU
ÚČINNOST KOTLE JE DÍKY TOMU AŽ 96%!

NAŠE NABÍDKA

Vyberte si z naši široké nabídky.

Úsporné vytápění

S POUŽITÍM PALIVA, KTERÉ TÉMĚŘ NIC NESTOJÍ

Naše speciální hořáky na topné oleje lze namontovat do každého kotle na tuhá paliva, přičemž spalují všechny topné oleje. Hořáky nabízejí výkon 24-59 kW, 60-120 kw, 60-240 kw až po 600 kw, který se dá regulovat, a fungují v automatickém režimu – plamen hlídá fotobuňka.

Naše hořáky mají označení CE. To dokládá, že výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a splňuje tedy všechny požadavky na bezpečnost, zdravotní nezávadnost a ochranu životního prostředí. Mohou tak být uvedeny na trh v kterékoli zemi Evropského hospodářského prostoru (kromě členských zemí EU také na Islandu, v Lichtenštejnsku a Norsku).

hořák - topte zdarma
kotel - topte zdarma
hořák - topte zdarma

Široké využití

Hořáky jsou navrženy tak, aby byly energeticky účinné a šetrné k životnímu prostředí. Spalovány mohou být různé typy olejů, a to za plně automatické kontroly hoření a unikátní technologie spalování. Zařízení mají široké využití v integrovaných systémech s výměníkem tepla, stejně tak ve velkých a malých průmyslových a užitkových kotelnách, natíracích strojích a autodílnách provádějících vypalování laků. Exhalace odpovídají evropským normám a jednotka je přezkoušena úřadem ochrany životního prostředí.

NÍZKÁ SPOTŘEBA

Hořák využívá pro spalování a vstřikování oleje speciální trysku za stejnoměrného použití stlačeného vzduchu a primárního vzduchu. Topný olej dosáhne dostatečného rozstřikování na hranici tlaku vzduchu, který začíná jen na 0,05 MPa. Díky tomu má jednotka nízkou spotřebu energie a nízkou hladinu hluku, protože nepotřebuje žádné vysoké tlakové zařízení.

ŠETRNÉ K PŘÍRODĚ

Stabilní plamen, vysoká spalovací efektivita a šetrnost k životnímu prostředí, i to nabízejí zmiňované hořáky. Využívají cyklonový a přímý tok zároveň, a dosahují relativně dostačující koncentrace paliva díky dobrému mísení paliva a spalovacího vzduchu, naproti tomu cyklon způsobuje opakovaný přítok horkého plynu, zlepšující stabilitu plamene. To zajišťuje efektivní a kompletní spalování a nízkou hladinu znečištění, která vyhovuje většině ekologických nařízení.

bezpečně a spolehlivě

Hořáky využívají prvotřídní kontroly plamene a bezpečnostního čidla spalování, provádějícího plně automatickou kontrolu, která zahrnuje dodávku vzduchu, zážeh, vstřikování paliva, spalování, systém zastavování a restartu tak, aby hořáky splnily přísné nároky na bezpečnost. Pokud je zjištěno potenciální riziko, je systém automaticky zastaven.

máte dotazy nebo zájem o rekonstrukci vaší kotelny?
kontaktujte nás!

+420 602 118 299